Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Bodyshape – Sporthal Oostenburg

Herhalend evenement bekijk alles

25 juli 18:00 19:00

OmschrijvingEen bodyshape is een lage impact les. Dit houdt in dat er weinig wordt gesprongen en er dus geen druk op de gewrichten wordt uitgeoefend.
Tijdens de les wordt er op muziek een combinatie gemaakt van cardio training met een deel spierversterkende oefeningen voor het gehele lichaam. U verbetert niet alleen uw conditie, maar ook uw spieruithoudingsvermogen.
Iedereen kan meedoen of haar of zijn niveau.
DoelgroepVolwassenen
DagDonderdag (op feestdagen is er geen les)
Kosten€ 2,50 volwassenen
€ 1,75 65+
€ 1,00 met stadspas
Hoe kan ik meedoenKom langs in Sporthal Oostenburg en doe mee!
Gratis
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com