Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Conditietraining (Volwassenen) – Sporthal Oostenburg

Herhalend evenement bekijk alles

9 april 19:00 20:00

OmschrijvingElke Dinsdagavond is er een conditietraining waar iedereen kan deelnemen op zijn eigen niveau. Tijdens de les gaan we warmlopen en doen we diverse conditionele en spierversterkende oefeningen voor het gehele lichaam. We maken gebruik van gewichtjes, elastieken en het eigen gewicht.
DoelgroepVolwassenen
DagDinsdag (tijdens feestdagen is er geen les)
Kosten€ 2,50 per deelname
€ 1,75 65+
€ 1,– met stadspas
Hoe kan ik meedoenVoor meer informatie en/of aanmelden via: susan.spiekerman@gmail.com
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com