Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Fit & Fun – Gymzaal Witte Olifant

25 november - 15:15 - 16:45

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Fit & Fun is een les voor kinderen waarvoor wat extra beweging erg goed is. Elke les doen we leuke sporten en spelletjes. We leren samenwerken met elkaar en we gaan aan de slag met het verbeteren van de conditie, motoriek en coördinatie. Eigenlijk een extra uurtje gym!
Doelgroep 6 – 12 jaar
Dag Donderdag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Geef je op door een mail te sturen naar anouk@sciandri.com

Gegevens

Datum:
25 november
Tijd:
15:15 - 16:45
Evenement Categorieën:
, , , , , ,

Locatie

Gymzaal Witte Olifant
Lastageweg 8
Amsterdam, 1011 DB
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com