Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Jongerensport – De Werf

Jongerensport - De Werf bekijk alles

23 augustus 18:00 20:00

Omschrijving

SCIANDRI organiseert elke vrijdag een jongerensport op Cruyff Court de Werf. Ben je tussen de 16-23 jaar en vind je het leuk om in beweging te blijven? Kom langs en doe gezellig mee!

Doelgroep 16-23 jaar
Dag Vrijdag
Kosten Gratis
Hoe kan ik meedoen

Kom langs en doe gezellig mee!

Voor meer informatie: denise@sciandri.com

Gegevens

Datum:
23 augustus
Tijd:
18:00 – 20:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
,
Site:
www.sciandri.com

Organisator

SCIANDRI
E-mail
anouk@sciandri.com
Klinkerweg 71
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com