Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Jongerensport – Gymzaal De Witte Olifant

Herhalend evenement bekijk alles

26 februari 18:00 19:30

OmschrijvingIedere woensdag heeft SCIANDRI een jongerensport in gymzaal
De Witte Olifant. Ben je ouder dan 13 jaar en wil je graag lekker sporten? Doe dan met ons mee. Iedereen is welkom en er wordt hier respectvol met elkaar omgegaan.
Doelgroep13 -18 jaar
DagWoensdag
KostenGRATIS
Hoe kan ik meedoenKom naar de locatie en doe mee !
Gratis
Lastageweg 8
Amsterdam, 1011 DB
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com