Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Jongerensport – Gymzaal ikc Noordrijk

Herhalend evenement bekijk alles

4 maart 18:00 20:00

OmschrijvingJongerensport is gericht op het activeren en stimuleren van sport onder jongeren.
Doelgroep12+
DagVrijdag
KostenGRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoenNee, het is een open instuif dus kom en doe mee !
Gratis
Braeburnstraat 1
Amsterdam, 1036 LD Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com