Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sport+ – Gymzaal Denise

Herhalend evenement bekijk alles

4 maart 17:30 19:00

OmschrijvingHet is een wekelijkse activiteit in de gymzaal waar jongeren van 13 jaar en ouder gezellig mee kunnen doen met leuke sportactiviteiten.
Doelgroep13 jaar en ouder
DagDonderdag
KostenGRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoenDoor naar de locatie te komen en aan te sluiten bij de activiteit.
Gratis
Piet Mondriaanstraat 140
Amsterdan, 1061 TT Nederland
+ Google Maps
+31204802700
Bekijk de site van Locatie

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com