Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Jongerensport – Mariendaal

Herhalend evenement bekijk alles

8 juni 2021 18:00 20:00

Omschrijving Jongerensport is gericht op het activeren en stimuleren van sport onder jongeren.
Doelgroep 16-23 jr.
Dag Dinsdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Nee, het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
8 juni 2021
Tijd:
18:00 – 20:00
Evenement Categorieën:
,

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com