Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Meidensport – Gymzaal Kinderboom

Meidensport - Gymzaal Kinderboom bekijk alles

18 december 17:30 19:00

OmschrijvingIedere woensdag organiseert SCIANDRI een meidensport in gymzaal de Kinderboom. Ben jij tussen de 12-15 jaar en wil je samen met vriendinnen sporten? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep12 – 15 jaar
Dag Woendsdag
KostenGratis
Hoe kan ik meedoenKom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: denise@sciandri.com

Gegevens

Datum:
18 december
Tijd:
17:30 – 19:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
, ,
Site:
www.sciandri.com
Adelaarsweg 113
Amsterdam, 1021 BZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com