Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Meidensport – Huis van de wijk de Meeuw zomervakantie

15 juli - 18:00 - 19:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)
Meidensport - Huis van de wijk de Meeuw zomervakantie
GRATIS
Omschrijving Meidensport
Doelgroep 6 tot en met 12 jaar
Dag Elke donderdag
Kosten Gratis deelname
Opgeven verplicht? Het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
15 juli
Tijd:
18:00 - 19:30
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
, ,
www.sciandri.com

Locatie

De Meeuw
Motorwal 300
Amsterdam, 1021 PH Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com