Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Pauze Sport de Compositie en basisschool Het Meesterwerk

9 april - 10:00 - 14:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving: Pauze Sport op basisscholen De Compositie en Het Meesterwerk
Doelgroep: Alle kinderen van de school
Dag: Vrijdag
Kosten: GRATIS

Gegevens

Datum:
9 april
Tijd:
10:00 - 14:00
Evenement Categorie:

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com