Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Pauze Sport Holendrecht

5 april - 12:00 - 13:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving: Vijf dagen in de week organiseren wij (laagdrempelige) diverse sport en spelvormen voor alle kinderen van de Holendrechtschool
Doelgroep: Enkel alleen de kinderen van de Holendrechtschool
Dag: Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
Kosten: Ook interesse als school in dit aanbod? Neem contact op met mitchell@sciandri.com
Hoe kan ik meedoen:

Gegevens

Datum:
5 april
Tijd:
12:00 - 13:00
Evenement Categorie:

Locatie

OBS Holendrechtschool
Holendrechtplein 39-40
Amsterdam, 1106 LP Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com