Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Samenwerking met SPIN – Speeltuin Volewijck zomervakantie

22 juli - 14:00 - 16:30

GRATIS
Omschrijving Sport activiteit waarbij SCIANDRI in samenwerking met SPIN een leuke activiteit voor kinderen neerzet.
Doelgroep 6 – 12 jr.
Dag Donderdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
22 juli
Tijd:
14:00 - 16:30
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
,
www.sciandri.com

Locatie

Speeltuin Volewijck
Heimansweg 33
Amsterdam, 1031 TZ Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com