Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sportmix – Cruyff Court Van De Pek zomervakantie

23 juli - 15:00 - 17:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)
Sportmix - Cruyff Court Van De Pek zomervakantie
GRATIS
Omschrijving Sportmix is een wekelijkse activiteit waarbij bewegen, plezier en het kennismaken met sport en spel centraal staat.
Doelgroep 6 – 12 jr.
Dag Vrijdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
23 juli
Tijd:
15:00 - 17:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
,
www.sciandri.com

Locatie

Cruyff Court Van De Pek
Meidoornweg
Amsterdam, 1031 GM
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com