Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Sportmix – Schoolplein De Bongerd

Sportmix - Schoolplein De Bongerd bekijk alles

4 november 14:30 16:30

Omschrijving Iedere maandag organiseert SCIANDRI een sportmix bij de Bongerd. Tikspelen, balspelen, estafettevormen en toernooivormen komen allemaal aanbod! Ben je tussen de 6 en 12 jaar? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep 6 – 12 jr.
Dag Maandag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen

Het is een open instuif dus kom en doe mee !

Voor meer informatie: Denise@sciandri.com

Gegevens

Datum:
4 november
Tijd:
14:30 – 16:30
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
, ,
Site:
www.sciandri.com

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com