Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Streetwise – Breedveld

Streetwise - Breedveld bekijk alles

3 september 19:00 21:00

Omschrijving SCIANDRI organiseert elke dinsdag een streetwise bij het Breedveld. Ben je tussen de 16-23 jaar en vind je het leuk om in beweging te blijven? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep 16 – 23 jr.
Dag Dinsdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen

Kom langs en doe gezellig mee!

Voor meer informatie: denise@sciandri.com

Gegevens

Datum:
3 september
Tijd:
19:00 – 21:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
,
Site:
www.sciandri.com

Organisator

SCIANDRI
E-mail
anouk@sciandri.com
Breedveld 8
Amsterdam, 1015 PZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com