Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Streetwise Kids – Albatrosplein

Streetwise Kids - Albatrosplein bekijk alles

30 augustus 16:00 18:00

Omschrijving

Iedere vrijdag organiseert SCIANDRI een streetwise kids op het Albatrosplein. Ben jij tussen de 12 en 15 jaar en wil jij samen met je vrienden sporten? Kom langs en doe gezellig mee!

Doelgroep 12 t/m 15 jr.
Dag Vrijdag
Kosten Gratis
Hoe kan ik meedoen

Kom langs en doe gezellig mee!

Voor meer informatie: denise@sciandri.com

Gegevens

Datum:
30 augustus
Tijd:
16:00 – 18:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
,
Site:
www.sciandri.com
Albatrospad 34
Amsterdam, 2021 VH
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com