Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Streetwise Kids – IJdoornschoolplein

Herhalend evenement bekijk alles

30 mei 16:30 18:30

Omschrijving Iedere woensdag organiseert SCIANDRI een streetwise kids bij de IJdoornschool. Ben jij tussen de 12 en 15 jaar en wil jij samen met je vrienden sporten? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep 12 -15 jaar
Dag Donderdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen

Kom langs en doe gezellig mee!

Voor meer informatie: denise@sciandi.com

Gegevens

Datum:
30 mei
Tijd:
16:30 – 18:30
Evenement Categorieën:
,

Organisator

SCIANDRI
E-mail
anouk@sciandri.com
Alkmaarstraat 14
Amsterdam, 1024 TT
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com