Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Streetwise – Banne 1 Klipperstraat

Streetwise - Klipperstraat bekijk alles

24 oktober 17:30 19:30

Omschrijving

SCIANDRI organiseert elke donderdag een streetwise in de Banne 1 (Klipperstraat). Ben je tussen de 16-23 jaar en vind je het leuk om in beweging te blijven? Kom langs en doe gezellig mee!

Doelgroep 16- 23 jaar
Dag Donderdag
Kosten Gratis
Opgeven verplicht? Kom langs en doe gezellig mee!

Gegevens

Datum:
24 oktober
Tijd:
17:30 – 19:30
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
,
Site:
www.sciandri.com

Organisator

SCIANDRI
E-mail
anouk@sciandri.com

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com