Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Streetwise – Vijf Sterren

2 oktober - 18:00 - 20:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)
Streetwise - Vijf Sterren
GRATIS
Omschrijving Streetwise is een wekelijkse sportactiviteit voor deelnemers van 15 t/m 23 jaar
Doelgroep 15 t/m 23 jr.
Dag Zaterdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Opgeven verplicht? Nee, het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
2 oktober
Tijd:
18:00 - 20:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
,
www.sciandri.com

Locatie

Speeltuin Vijf Sterren
Markengouw 245
Amsterdam, 1024 HK
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com