Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Urban Hockey – Gymzaal Alan Turing school

Herhalend evenement bekijk alles

25 november 15:45 16:45

Omschrijving:Urban hockey is een uitdagende en coole vorm van hockey. Je leert verschillende trucs en we spelen wedstrijden. Het verbeteren van de techniek en plezier hebben in het spel vinden wij erg belangrijk tijdens de Urban hockey lessen.
Doelgroep:Kinderen 6 – 12 jaar
Dag:Maandag
Kosten:Stadspas: € 18,75
Geen Stadspas: € 37,50
Hoe kan ik meedoen:Inschrijven via anouk@sciandri.com.
Kleine Wittenburgerstraat 100
Amsterdam, 1018 LZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com