Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Wandelen – Waterwijk

26 november - 10:00 - 12:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Wandelen voor 50+
Doelgroep 50+
Opgeven verplicht? Ja, via de mail arieke@sciandri.com

Gegevens

Datum:
26 november
Tijd:
10:00 - 12:00
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Buurthuis Draaikolk
Lekstraat 2
Almere, 1316 EM
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com