Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Voetbalinstuif (13+) – Sporthal Oostenburg

29 juli - 16:00 - 18:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Iedere donderdag middag heeft SCIANDRI een voetbalactiviteit in Sporthal Oostenburg. Ben je ouder dan 13 jaar en wil je graag lekker voetballen? Doe dan met ons mee. Iedereen is welkom en er wordt hier respectvol met elkaar omgegaan.
Doelgroep 13 jaar en ouder
Dag Donderdag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe mee ! Vergeet je zaalschoenen niet.

Gegevens

Datum:
29 juli
Tijd:
16:00 - 18:00
Evenement Categorie:

Locatie

Sporthal Oostenburg
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com