Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Voetbaltoernooi – Het Marnix

Herhalend evenement bekijk alles

3 januari 15:30 17:00

OmschrijvingKom lekker met je vrienden op maandag voetballen in het Marnix. Je kan je met je team om 15:00 tot 15:30 inschrijven zodat we daarna er een leuk en sportief toernooi van kunnen maken!
Doelgroep12-18 jaar
DagMaandag
KostenGRATIS
Gratis
Marnixplein 1
Amsterdam, 1015 ZN
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com