Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Voetbaltraining Jeugd – Sporthal Oostenburg

Herhalend evenement bekijk alles

13 december 15:45 16:45

Omschrijving:
Zit jij in groep 4, 5, 6 en 7 en wil je graag leren voetballen? Bij ons kan dit!! Je krijgt les van een voetbaltrainer die jou verschillende voetbaltrucs gaat leren. Je krijgt elke week een echte training maar natuurlijk doen we ook voetbalspelletjes en spelen we wedstrijdjes.
Doelgroep: Kinderen uit groep 4 , 5, 6 en 7
Dag: Dinsdag
Kosten: Zonder stadspas € 46,-
Met stadspas € 42,50
Hoe kan ik meedoen: Mail naar anouk@sciandri.com
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com