Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Vrouwensport – Gymzaal Krijtmolen

7 juni - 18:00 - 20:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Sporten samen met andere vrouwen er worden verschillende sporten aangeboden voor op ieder zijn eigen nivea
Doelgroep 16-24 jr.
Dag Maandag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Nee, het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
7 juni
Tijd:
18:00 - 20:00
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Gymzaal Krijtmolen
Molenwijk 8
Amsterdam, 1035 EE
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com