Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Zwemmen in groepsverband – Het Marnix

Herhalend evenement bekijk alles

23 juni 12:00 14:00

Omschrijving Op donderdag kunt u bij ons zwemmen met korting. Wilt u graag lekker bewegen en mensen ontmoeten? Tijdens deze activiteit zwemmen we een uur en daarna drinken we gezamenlijk een kopje koffie. Een zwemdiploma is verplicht, omdat er geen zwemles wordt gegeven. De kosten bedragen €3,- per keer. Aanmelden voor de activiteit is noodzakelijk en kan via Yvonne.sciandri@gmail.com.
Doelgroep Volwassenen/ouderen
Dag Donderdag
Kosten €3,-
Hoe kan ik meedoen Aanmelden kan via Yvonne.sciandri@gmail.com

Gegevens

Datum:
23 juni
Tijd:
12:00 – 14:00
Evenement Categorieën:
,
Marnixplein 1
Amsterdam, 1015 ZN
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com