Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Zwemmen in groepsverband – Het Marnix

Herhalend evenement bekijk alles

2 november 11:30 13:30

Omschrijving Op donderdag kunt u bij ons banen zwemmen met korting. Wilt u graag lekker bewegen en mensen ontmoeten? Tijdens deze activiteit zwemmen we een uur en daarna drinken we gezamenlijk een kopje koffie/thee. Tussen 11:15 uur – 11:30 uur  kunt u bij ons een entreebandje halen. Een zwemdiploma is verplicht, omdat er geen zwemles wordt gegeven. De kosten bedragen €3,- per keer. Aanmelden voor de activiteit is noodzakelijk en kan via Yvonne.sciandri@gmail.com.
Doelgroep Volwassenen/ouderen
Dag Donderdag
Kosten €3,-
Hoe kan ik meedoen Aanmelden kan via Yvonne.sciandri@gmail.com

Gegevens

Datum:
2 november
Tijd:
11:30 – 13:30
Evenement Categorieën:
,
Marnixplein 1
Amsterdam, 1015 ZN
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com