Activiteitenkalender

Recurring

Sportmix- Jacob Geelplein

Jacob Geelplein Jacob Geelstraat 42, Amsterdam

OmschrijvingIedere maandag organiseert SCIANDRI een sportmix op Jacob Geelplein. Tikspelen, balspelen, estafettevormen en toernooivormen komen allemaal aanbod! Ben je tussen…

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com