Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Aerobics – Sporthal Oostenburg

Recurring Event bekijk alles

26 augustus 18:00 19:00

Omschrijving Tijdens een aerobic les worden flexibiliteit, kracht en coördinatie getraind. Tevens verbeterd u uw conditie en verbrand u vet. De 1 uur durende les bestaat uit een
warming-up, een cardiodeel bestaande uit een choreografie van pasjes, spierversterkende oefeningen voor het gehele lichaam en een stretch. Iedereen kan op zijn/haar eigen niveau meedoen aan de les.
Doelgroep Volwassenen vanaf 18 jaar
Dag Maandag (tijdens feestdagen is er geen les)
Kosten

€ 2,50 volwassenen

€ 1,75 65+

€ 1,00 met stadspas

Hoe kan ik meedoen

Kom langs in Sporthal Oostenburg en doe mee!

Voor meer informatie: susan.spiekerman@gmail.com

Gegevens

Datum:
26 augustus
Tijd:
18:00 – 19:00
Evenement Categorieën:
, , ,
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com