Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Sportmix – Mariëndaal

Sportmix - Mariëndaal zomervakantie bekijk alles

14 augustus 15:00 17:00

Omschrijving

Iedere maandag en woensdag organiseert SCIANDRI een sportmix op het EWP plein. Tikspelen, balspelen, estafettevormen en toernooivormen komen allemaal aanbod! Ben je tussen de 6 en 12 jaar?

Doelgroep 6 – 12 jr.
Dag Maandag en woensdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen

 Kom langs en doe gezellig mee!

Voor meer informatie: denise@sciandri.com

Gegevens

Datum:
14 augustus
Tijd:
15:00 – 17:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
,
Site:
www.sciandri.com

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com